Затрuмaння Рoкy! Зeлeнcькuй щoйнo повідомив чудову новину! CБУ внoчi взялu Тyрчuнoвa (Фото+відео)

Аплoдyє вcя Укpaїнa! Зeлeнcькuй щoйнo повідомив чудову новину! СБУ вночі взяли його (Фото +відео)

Співробітники українських спецслужб під час перетину державного кордону затримали

В Україні перед виборами активізувалися агентурні мережі РФ – Турчинов агента російської воєнної розвідки, який їхав до Воронежа на зустріч із своїм куратором.

Про це повідомили у пресцентрі Служби безпеки України і особисто президент України

“Працівник одного з підприємств державного концерну “Укроборонпром”, мешканець Запоріжжя, був завербований 2014 року

на тимчасово анексованій території АР Крим кадровим співробітником Головного управління Генштабу ЗС РФ на основі матеріальної зацікавленості та підтримки ідей “русского мира”, – з’ясували оперативники.

Як зазначається, співробітники СБУ задокументували, що зловмисник за гроші збирав для представників російської спецслужби інформацію про різні аспекти функціонування підприємств вітчизняного ОПК та соціально-політичну обстановку у запорізькому регіоні.

За даними оперативників, зібрані розвіддані він надсилав через відпрацьовані йому офіцером ГУ ГШ ЗС РФ канали електронного зв’язку, а також передавав під час особистих зустрічей на території РФ, Республіки Білорусь та анексованого Криму.

Під час затримання в агента виявили і вилучили прихований магнітний носій інформації (мікро-SD) із матеріалами розвідувального характеру.

Окрім цього, під час обшуків помешкання затриманого було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку і носії інформації, які використовувались для оброблення, зберігання та передачі розвідданих, а також засоби зв’язку з іноземною стороною.

Наразі зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб. Триває досудове слідство.

ТСН

Share
error: Content is protected !!