Вже вcе гoтoвo: Зеленський ekcтрeннo вuлiтaє нa Дoнбac. Вжe вiдoмo пeршi дeтaлi

В мережі з’явилося повідомлення про те, що чинний президент України Володимир Зеленський їде в місто Краматорськ Донецької області. Про це пише Klymenko Time в Telegram-каналі.

“Місцеві повідомляють нам, що Зеленський сьогодні буде на Донбасі. Анонсів на сайті президента досі немає. Але він їде в Краматорськ Донецької області. Можливо буде і в Слов’янську”, – пишуть в каналі.

Крім того, повідомляється, що вже готується указ про призначення нового губернатора Павла Кириленка, чию кандидатуру вже підтримав Кабмін.

Однією з причин можливого візиту називають заходи з нагоди п’ятої річниці визволення Слов’янська та Краматорська від “ДНР”.

Раніше повідомлялося, що слова Зеленського про сепаратистів відносяться не до жителям Донбасу, а “до керівництва угруповань ДНР і ЛНР”.

Відзначається, що він буде на Донбасі близько 14:00. У прес-службі президента поки ніяк не анонсують дану зустріч.

Радник президента підкреслив, що Зеленський “не відриває людей окремих районів Донецької та Луганської областей”, а “говорить з ними”.

“Володимир Путін говорив, що не треба обзивати людей і не називати їх сепаратистами. Ми і так всіх називаємо своїми іменами – маріонеток Путіна ми так називаємо”.

До того ж кандидат в народні депутати від партії “Слуга народу” 49 округу на Донбасі Сергій Сивохо зустрівся з шахтарями.

“Шахти – стратегічна галузь усієї України. При цьому, вона в катастрофічному становищі. Сьогодні спілкувався з гірниками.

Вони були змушені вийти на акцію протесту, щоб добитися змін. Головні вимоги: виплата зарплат, підвищення тарифних ставок і безперебійна робота підприємств”, – зазначив Сивохо.

Джерело

Share
error: Content is protected !!