В Україну йде зима: сніг засипле країну задовго до грудня: синоптики зробили попередження

Синоптики розповіли українцям, що варто очікувати від погоди в цю зиму.

Так, згідно з останніми прогнозами синоптиків вже в січні-лютому 2020 року Україну може накрити сильний циклон, який поб’є температурні показники за останні 30 років.

У цю зиму синоптики чекають на сильний холод. Незважаючи на це, температура у вересні буде досить теплою.

Також відомо, що взимку температура впаде нижче за середньостатистичний показник за останні роки. Цієї зими українцям також доведеться зіткнуться з купою снігу.

Про це повідомляє Meteoprog.

За словами синоптиків, одним з каталізаторів такої погоди може бути сибірський циклон. Вони щорічно проходять над нашою країною, але в цьому році зима і справді може настати дуже рано.

На такі думки синоптиків наштовхує той факт, що в російському Норильську вже встиг випасти перший сніг.

За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, зима цього року почнеться рано і з плюсових температур, а ось її кінець ознаменується сильними заморозками.

В цілому зима буде достатньо сніжної і морозної, а холод протримається аж до середини березня. На якесь потепління варто очікувати тільки під кінець квітня.

Наступне ж літо буде досить теплим, а в серпні навіть жарким. Осінь незмінно «порадує» холодом і вогкістю, в той час, як вже в жовтні і листопаді синоптик розповів про ймовірність настання різких морозів.

Джерело

Share
error: Content is protected !!