ЦЕ ДНО! Порошенко награбував на сто поколінь вперед, названа фантастична сума: “на чужому горі”

Петро Порошенко стрімко розбагатів на наприкінці свого президентського терміну

Юрист і блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в оцінив багатство чинного президента. За його словами, в 2018 році гарант заробив в 95 разів більше, ніж раніше.

Таким чином, офіційне статки становлять понад мільярд доларів. Але на ділі цифра може бути ще більше.

“За минулий рік, Петро Порошенко збільшив свої доходи в 95 РАЗІВ. На даний момент офіційна стан Петра Олексійовича становить близько одного МІЛЬЯРДИ Доларів.

А за неофіційними даними: близько п’ятнадцяти МІЛЬЯРДІВ Доларів. Тільки Вдумайтеся в ці просто фантастичні Цифри. Для мене такі суми просто за гранню реальності “, – обурився автор публікації.

Михайло Шнайдер зазначив, що звичайні громадяни України не зможуть заробити таких грошей чесною працею навіть за тисячу років.

У той же час, кілька мільярдів доларів може вистачити на безбідне життя не тільки самому Петру Порошенко, але і “правнукам правнуків”.

Втім, президенту все ще мало накопиченого капіталу. На думку юриста, за останні тижні до інавгурації Володимира Зеленського гарант намагається встигнути “приватизувати”, скупити або вкрасти все, що тільки можна. У нього можуть бути заготовлені корупційні схеми на мільярди доларів.

У зв’язку з цим Михайло Шнайдер звернувся до президента. Він попередив, що забрати багатство, зібране на чужому горі, з собою в могилу колишнього президента не вийде. Цього ще не вдавалося нікому:

“Петро Олексійович, ви ж прекрасно розумієте, що з собою ще ніхто нічого не забирав. І в останньому костюмі не буває кишень. Повірте, винятків з цих правил просто не існує”.

Користувачі соціальної мережі теж обурилися відчайдушними спробами Петра Порошенка розбагатіти під кінець президентського терміну.

Деякі українці вважають, що новому президенту потрібно конфіскувати нажите “на чужому горі” і посадити попередника за ґрати:

“Весь світ в шоці від того, яку бурхливу діяльність розвиває екс-президент після закінчення своєї каденції.

Ганьбить України перед світом, ніяк не хоче зрозуміти токсичний, що прийшла пора відповідальності за злочини перед народом”; “Боже. Скільки йому треба тих грошей. Напевно, на сто поколінь награбував.

Це треба бути таким нічим ненаситної. Коли люди потребують, не знаючи де брати гроші на найнеобхідніші речі.

Це просто жах”; “Його місце на лаві підсудних, а все” нажите непосильною працею “в казну держави до останньої копійки”; “За грати цю бридку пику з конфіскацією всього майна в бюджет неньки України!”. джерело

Share
error: Content is protected !!