Тернополянка: “Петре Олексійовичу, пробачте мене, бо я робила все, що в моїх силах, щоб хоч якось змінити те, до чого ми прийшли…”

Допис тернополянки Оксани Бучинської.

Публікуємо допис в оригіналі.

Орфографію та синтаксис збережено:

Починають цінувати , коли втрачають , а цінувати ми мали що і кого. Надбання останніх п”яти років не бачили лише пропащі дурні і закінчені дебіли.

Людина , гідний представник сорокамільйонного народу , дипломат , який зміг у найважчий час втримати державу і їі суверенітет , був обпльований цим же народом. За те , що народ спокійно спав , гуляв весілля , загоряв на пляжах Європи і катався на дорогих авто.

В той час , як купка найкращих , тих – у кого є почуття гідності билися на фронті , помирали і залишалися інвалідами , а Президент цілодобово довбав байдужу Європу і домагався допомоги і захисту , який обіцяли нам після здачі ядерної зброї.

Ну що ж , народе мій , ти гідний блазня , бо і сам двуликий блазень , невдячний , байдужий до свого майбутнього і лінивий.

Сподіваюсь , що цю чашу , ви – мої позеленілі земляки , вип”єте до дна . Хоча , не факт , що покаєтесь, бо каятись ви не вмієте , як і дякувати і просити вибачення за свої помилки .

А мене , Петре Олексійовичу , пробачте , бо я робила все , що в моїх силах , щоб хоч якось змінити те , до чого ми прийшли…

Джерело

Share
error: Content is protected !!