Таня Чорновол щoйнo о 11: 40 привселюдно заявила, що лідер партії «Слуга народу»…

Тетяна Чорновіл заявила, що лідер партії «Слуга народу» працював разом з тим, хто організовував на неї замах…

Президент України Володимир Зеленський веде до Верховної Ради за списками «Слуги народу» «слуг» мафіозних депутатів.

Про це ввечері року заявила народний депутат Тетяна Чорновіл в ефірі телеканалу Прямий.

«Ці жартівники, які масово йдуть у списку, про які всі говорили – так, вони нові обличчя. Але вони насправді є ширма, яка прикриває «слуг», але не «слуг народу».

Ви подивіться, скільки в списку Зеленського помічників депутатів народних попередніх скликань, дуже багатьох попередніх скликань.

А особливо скликань за часів розгулу режиму Януковича. До речі, ці помічники депутатів – це тих депутатів, які навіть з кримінальним душком, які, навіть можна сказати, як мафія.

Вибачте, я не можу про це не сказати. Тому що суспільство повинно про це знати. Вони масово туди йдуть », – заявила вона.

За словами Чорновіл, партію Зеленського слід вважати «слугами» одіозних мафіозних депутатів.

«Ніяк не народу. Про це треба говорити. Я, наприклад, згадую лідера партії «Слуга народу», Разумкова. Ви в його біографії читали, що він був помічником такого депутата, як Матюха.

ак ось, щоб ви розуміли, в той же самий час, коли він був помічником депутата Матюхи, ще одним помічником депутата Матюхи був якийсь Нетребко, кримінальний авторитет Дніпродзержинська, який організовував силове крило замаху на мене під час Майдану.

Разом з Разумковим Нетребко був помічником Матюхи », – додала депутат. Джерело

Share
error: Content is protected !!