Почувши цю новину -Луценко жopcткo сів на стакан: це кінець …

Член збройного злочинного співтовариства Порошенко, так званий «генеральний» прокурор і його кум Юра Луценко почав жорстко пити.

Виявляється, Луценко і членів збройного ОЗУ вже 3 місяці як прослуховують і документують кожний злочин.

Сьогодні прес-секретар члена ОЗУ Юрія Луценка повідомила страшну новину.

Заступника судимого «генерального прокурора» прослуховують і документують кожне її слово.

Прослуховування Анжели Стрижевської було санкціоновано в рамках розслідування кримінального провадження щодо члена ОЗУ так званого «заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій» Юрія Гримчака. Про це Українським Новинам повідомило джерело в правоохоронних органах.

За його словами, прослуховування проводило Національне антикорупційне бюро (НАБУ). Співрозмовник не уточнив, як довго велася прослушка Стрижевської і хто саме дозволив негласні слідчо-розшукові дії.

Так званого «генерального прокурора» Юрія Луценка також прослуховують в зв’язку зі справою його колишнього помічника і близького друга Юрія Гримчака, якого затримали під час отримання хабара в 1,1 мільйон доларів.

Відомо, що Луценко перебуває в жаху і багато п’є. Його подільник Юрій Гримчак пішов на угоду зі слідством і почав давати свідчення проти ряджених «патріотів».

Поміщеного в клітку члена ОЗУ Гримчака змусили говорити про злочини Луценка в обмін на поблажливість Феміди.

Слідуючи даними наших джерел, Гримчак почав розповідати про злочини Луценка починаючи з 2013 року.

Ось що говорить наш інформатор:

«Гримчак охоче пішов на угоду зі спецслужбами та вже зі вчорашнього дня почали документувати члена ОЗУ Юру Луценка. Виявляється Луценко вів переговори з російськими мільярдерами про фінансування Майдану, зокрема з Ходорковським.

Також Луценко був причетний до ввезення бойової зброї на Майдан. Ця зброя згодом куди зникло і вже через день почалися масові вбивства в центрі Києва. Також Гримчак розповідає про схемах продажу кримінальних справ і про те, як Юра Луценко розводив на гроші місцевих прокурорів.

Він брав гроші за посади, а в наслідку кидав людей. Документування злочинів члена ОЗУ Юри Луценка офіційно почалося. Я вітаю нашу країну! »

Як зазначалося раніше, правоохоронці днями і ночами працюють над кожною мерзотою, яка одягнувши вишиванку відверто грабувала країну, збагачувалася на крові і сприяла розвалу нашої з вами України.

Почалося те, чого так чекала вся країна! Почали розкуркулювати і поміщати в клітини членів воєнізованого злочинного співтовариства олігарха Порошенко.

Вони думали, що під виглядом «патріотів» ще 5 років будуть знущатися і грабувати країну. Вони думали, що вони захопили країну і що їм і тільки їм можна гратися з життями простих українців, слати їх на забій, вбивати і грабувати країну до останнього.

Однак карма наздогнала псевдопатріотів. Нова влада на чолі з Володимиром Зеленським початку викривати і садити в клітини мерзотників.

Проти підозрюваного у військових злочинах, мародерство, захопленні влади і створення воєнізованої злочинного угруповання олігарха Порошенка порушено 11 кримінальних справ.

Максимум через пів року мерзотник отримає свій перший і останній термін. Олігархові загрожує довічне ув’язнення без права на амністію.

Також відомо, що готується порушення кримінальної справи проти члена банди, так званого «генерального прокурора» Юрія Луценка.

Його підозрюють у знищенні доказів бійні на Майдані, продажу сотень кримінальних справ і корупції неймовірних масштабів.

Луценку загрожує 15 років в’язниці.

Обов’язково поділися з друзями. Країна зобов’язана знати правду!

ELISE JOURNAL

Share
error: Content is protected !!