Нeвжe цe прaвдa? Вакарчук врeштi прuзнaвcя чoмy вiн дoсuх пiр прuхoвyє дрyжuнy

Знаменитий музикант Святослав Вакарчук і лідер політичної партії “Голос” розповів українським журналістам про те через що не публічно свою дружину Лялю Фонарьова.

Про це в неділю, 7 липня, повідомляє видання “Радіо Свобода”.

Я – людина, яка дуже цінує свою сім’ю, який завжди дуже ревниво оберігав її, будучи людиною, який постійно на виду тільки в сфері шоу-бізнесу.

Буду намагатися сповідувати цей принцип і зараз. На камеру демонструвати спеціально своє життя я не збираюся” , – зізнався Вакарчук.

Святослав Вакарчук зізнався, що завжди ревниво оберігав своє особисте життя від публічних показів на різних світських вечірках.

Музикант зазначив, що таку тактику поведінки щодо свого особистого життя про продовжуватиме.

“Де це абсолютно доречно, а не нарочито, ми збираємося бути разом і в публічному сенсі теж.

Але я не з тих політиків, які використовують сім’ю заради певного позитивного іміджу або заради піару. Я взагалі не люблю дешевий піар”, – розповів Вакарчук.

Важливо знати, що Святослав Вакарчук – це український державний і політичний діяч, голова партії «Голос», кандидат в народні депутати України.

У минулому здобув популярність як музикант, поет, лідер групи «Океан Ельзи». Заслужений артист України, кандидат фізико-математичних наук.

Джерело

Share
error: Content is protected !!