Не мoжнa втрaчaтu жoднoї хвuлuнu: Зeлeнcькuй тepмiнoв прuлeтiв на Дoнбac: щo cтaлocя?

Президент України Володимир Зеленський і президент Європейської ради Дональд Туск відвідали район розведення сил і засобів в н.п.Станіца Луганська.

Про це повідомили в прес-центрі Об’єднаних сил.

«На КПВВ« Станиця Луганська »Зеленського і Туска ознайомили з поточною ситуацією на цій ділянці.

Президент України і президент Європейської ради поспілкувалися з представниками СММ ОБСЄ і місцевими жителями і ознайомилися з гуманітарними проектами, які реалізуються за підтримки ЄС », – йдеться в повідомленні.

«Верховний головнокомандувач особисто перевірив нові позиції сил ООС на ділянці розведення. Високим гостям також були представлені результати роботи груп розмінування: докази російської агресії у вигляді залишків ворожих боєприпасів, знайдених піротехнічними групами.

Делегація мала можливість переконатися в тому, що українська сторона неухильно виконує міжнародні договори і пункти Мінських домовленостей », – повідомили в прес-центрі ВЗГ.

У прес-службі Зеленського повідомили , що в ході візиту в Станицю Луганську президент «більш ніж півкілометра пройшов далі нульовій позиції ВСУ вглиб зони розведення» .

«Разом з Дональдом Туском Зеленський пройшов останній пункт наших військових і дійшов до зруйнованого моста, через який люди перетинають лінію розмежування і який планується відновити за умови дотримання перемир’я», – йдеться в повідомленні.

Як зазначив президент України, цей міст влада хоче відновити

«Я публічно домовлявся з нашим урядом: знаходимо гроші – і дуже швидко будуємо його. Для цього необхідно відсунути зміцнення іншого боку.

Якщо вони це зроблять, ми почнемо будувати міст і швидко це зробимо », – заявив Зеленський і додав, що під час будівництва мосту людям забезпечать можливість перетину лінії розмежування.

Також Зеленський і Туск відвідали КСП 8-ї роти 25-ї окремої повітряно-десантної бригади ЗСУ, де заслухали доповідь про поточну безпеки в районі проведення ООС.

«Війська все розведені. Командири готові. «Зради» ніякої немає », – зазначив начальник Генштабу Руслан Хомчак.

ВСЕ ФОТО – ПРЕС-ЦЕНТР ООС

В ході візиту Зеленського і Туска супроводжували начальник Генштабу – головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, командувач ОС Олександр Сірський і глава ДПСУ Сергій Дайнеко

Джерело

Share
error: Content is protected !!