Наша Ірочка пішла о 14:10.. Недоїхала на допомогу пораненим. Водій Сергій зразу, а за неї ще боролися..

Двоє українських військових загинуло та один поранений унаслідок обстрілу найманцями РФ санітарного автомобіля ООС біля Водяного.

Про це повідомляє пресцентр ООС на сторінці у фейсбук.

“Близько 10.50, під час виконання військовими медиками ООС завдань з евакуації пораненого в районі населеного пункту Водяне російськими окупантами був цинічно і підло обстріляний санітарний автомобіль одного з підрозділів Об’єднаних сил. Бойовики влучили в санітарний автомобіль “Хаммер” з ПТУР”, – йдеться в повідомленні.

Унаслідок прямого влучання протитанкової керованої ракети бойовиків один військовослужбовець загинув на місці. Ще двоє військовослужбовців ООС – дістали поранення. Зокрема, один з поранених – військовий медик – у критичному стані. Пізніше в пресцентрі ОС повідомили, що військовий медик помер від травм.

В мережі опублікували фото вбитого медика, ним виявилася Ірина Шевченко. Друзі та знайомі у соцмережах оплакують Ірину та не можуть повірити у її смерть..

“….ще один номер телефону вже ніколи не відповість….ще один медик поповнив медичну службу воїнів світла…”, – написав Александр Владимирович

“2 роки тому в Широкино я їв її лаваші. Не пам’ятаю, щоби взагалі я їв щось смачніше. Так завжди буває, коли долаєш ось цей розрив – 40 хв і 800 метрів назад – передова (з усіма атрибутами), а тут море, естетика війни, щирі люди. Не скажу, що я її добре знав.

Але знав. І ось це напевно найстрашніше в такій роботі – переносити фото в “чорну папку”. Ирина Шевченко дякую за лаваші, за все…”, – написав Yaroslav Pavlovsky

“Наша Ирочка ушла в 14.10, недоехала на помощь к 300 . Тяжелейшие ожоги, взрывная травма. Вместе с ней ушел Сергей, водитель. Он сразу, а за Ирочку боролись. Царствие Небесное нашим дорогим, светлой дороги…”, – написала Татьяна Довгаль

“Ира. Викторовна. Что ж ты так!!!((((

Суки сепарские. За неё одну, я вас бл.. дей минимум десяток на тот свет отправлю!!!”, – Julia Vobornikova

“Светлой души человек и отличный медик, каких ещё нужно поискать, мне будет её очень не хватать… Земля тебе пухом родная”, – Анна Шкабура

“Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Арміївисловлює глибокі і щирі співчуття побратимам із 36 бригади морської піхоти України. Трагедія, що сталася сьогодні, повністю лежить на московському агресорові і тяжко їм аукнеться помстою за кров невинноубієнних українців.

Внаслідок підриву на ворожій міні загинула Ірина Вікторівна Шевченко. Вікторівна, скільки вона допомагала бійцям на фронті. Справжня легенда… І медик, і нагодувати, і бесідою розрадить… Справжня матір для бійців…Земля Вам пухом!

Не забудем, не пробачим!
Слава Україні!”

Джерело

Share
error: Content is protected !!