Нарешті! Зеленський вніс на розгляд важливий закон: військові довго цього чекали

Військові радіють, нарешті Зеленський взявся за справу. Зеленський вніс на розгляд важливий закон: військові довго цього чекали.

Президент Володимир Зеленський вніс у ВР проект закону «Про вибори народних депутатів України», який передбачає забезпечення виборчих прав військових.

Інформація з’явилася на сайті парламенту. Законопроект визначений як невідкладний і знаходиться на стадії розгляду керівництвом».

Текст закону поки не опублікували. Варто нагадати, що Учень чорноморської загальноосвітньої школи №3, Михайло Хмелевський официально, але по-дитячому звернувся до Президента України.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Мечты должны сбываться⭐️⭐️⭐️ . Поддержите видео репостом и лайком,пожалуйста,Мой сын очень хочет,чтобы его обращение увидел @zelenskiy_official ✌️ 👍 @zeteam2019 @zelenskiy_president_2019 @zelenskiypub @ze.country . « Я прошу,чтобы в ваших кабинетах не было моего портрета.Президента не икона.Повесьте фотографии своих детей и перед каждым решением смотрите им в глаза»👏👏👏

Допис, поширений ТИНА ХМЕЛЕВСКАЯ👄 (@tina_khmelevskaya)

«Здрастуй Володимир Олександрович, мене звуть Міша, я дуже радий що ви стали нашим Президентом України. Якби я був дорослим, то голосував би за Вас.

А ще я хочу, що б у нас не було війни. Хочу потиснути вам руку і стати Президентом як Ви», — звернувся Миша.

Джерело

Share
error: Content is protected !!