Медведчук запитав Зеленського, чому в Україні і досі війна

У середовищі політиків з’явилася дивна традиція: робити вигляд, ніби вони не розуміють, що відбувається. На цей раз, Віктор Медведчук, запитав Зеленського, чому в Україні і досі війна? Мовляв, будучи у 95-му кварталі, йому було легше висміювати високі комунальні тарифи та українських політиків.

А сам тепер на їхньому місці не зробив нічого, що обіцяв. А всі нападки на Медведчука — це всього лиш банальна заздрість. Подробиці повідомляє golos.ua.

Публіцист, Дмитро Скворцов, прокоментував відповідь Віктора Медведчука президенту Зеленському. Стосується вона “діалогу” між Медведчуком та Зеленський, який обріс претензіями, звинуваченнями, фактами та виправданнями.

Для початку журналіст пояснив публіці, хто ж такий Зеленський насправді. На його думку, він і його оточення — це фактично копії попередньої влади Порошенка. Вони — політики тієї ж формації.

“Зеленський, при всьому його зовнішньому лиску, “неформаті”, любові до артистичних ефектів, проповіді діджиталізації і т.д. “прогресу”, є, як виявилося, людиною старої української політичної формації. Тієї самої формації, з чиєї мовчазної згоди був убитий Олесь Бузина. Тієї формації, при якій почалися і тривають гоніння на “неправильні” телеканали”, — почав аналіз журналіст.

Національна Рада з телебачення та радіомовлення почала атаку на канал “112 Україна” лише з відома Зеленського. Адже, президент цього дуже і не приховував.

“Якщо хтось думає, наприклад, що згадка Медведчука була якось мимохідь, нехай також не спокушається”, — впевнений публіцист.

Дмитро Скворцов переконаний, що Зеленський влаштував гоніння на опозиціонера через банальну заздрість. Так, президент має велику владу в Україні. Але ж розуміє, що переговори про мир на Донбасі під силу лише тому ж Медведчуку. Бо, як президент не намагається домовитися мир, йому це не вдається.

“Скворцов підкреслив, що єдиний успішний парламентер — це Медведчук”, — йдеться у повідомленні.

Отож, Віктор Медведчук вважає, що поставив Зеленського на місце, чітко сказавши, що за 5 місяців нова влада не виконала жодної своєї обіцянки.

“Новий президент, який обіцяв мир, вже 5 місяців при владі, але в Донбасі триває війна”, — наводить аргументи Скворцов.

Схоже, що відомий опозиціонер перейшов в атаку на президента. Адже, вважає, що його телеканали хочуть закрити саме по вказівці Зеленського. Тому він запитав Зеленського, чому в Україні і досі війна, показавши цим, що президент не вмілий господар свого дому. Є й інший, такий, як він. Без авторитету Медведчука перед Росією Зеленському не обійтися — і нічого цьому заздрити, а треба прийняти дійсність.

Джерело

Share
error: Content is protected !!