Кому більше довіри: Порошенку чи Зеленському? Відповідь українців

У пресі опублікували, кому українці виявили більше довіри: Порошенку чи Зеленському. Один “екс”, інший — діючий. Мабуть, тому і відношення до обох очільників української держави таке різне.

Адже, один з них на вершині Олімпу довіри українців, а інший — невпинно скотиться з неї в самий низ. Подробиці повідомляє УП.

Опитування серед громадян України провів Український центр економічних та політичних досліджень. З’ясувалося, кому люди вірять найбільше, а кого і чути вже не хочуть.

“Президент Володимир Зеленський очолює рейтинг довіри з боку українців серед українських політиків, у той час як його попередник, Петро Порошенко, посідає одну з останніх сходинок”, — йдеться у повідомленні.

За даними центру, новообраному президенту, Володимиру Зеленському, довіряють 70,5% опитаних. Також вірять і його команді. Зокрема, спікеру Верховної Ради, Дмитру Разумкову, довіряють 54%, прем’єр-міністру, Олексію Гончаруку — 36%.

Дослідники уточнюють, що лише ці три прізвища, серед усіх представлених в анкетах, мають позитивний баланс довіри-недовіри серед українців. Тобто, тих, хто їм довіряє більше, ніж тих, — хто не йме віри цим політикам та чиновникам.

До негативного рейтингу разом з екс-президентом потрапили і представники його уряду, на яких теж вже не покладають надій.

“Міністру внутрішніх справ, Арсену Авакову — 72% та екс-прем’єру, Володимиру Гройсману — 70,5%”, — повідомляє ЗМІ.

Виявилося, що український народ не йме віри і деяким народним депутатам, які в Парламенті вже не вперше. На приклад, високий рейтинг недовіри у народних депутатів з ОПЗЖ: Нестора Шуфрича — 78%, Вадима Рабіновича — 76%, Віктора Медведчука — 76% і Юрія Бойка — 68%. До них приєдналася і лідерка “Батьківщини”, Юлія Тимошенко. Її речам не довіряють 74% опитаних.

Кому ж більше довіри виявляють українці вивчав Український центр економічних та політичних досліджень. Порошенку чи Зеленському? Відповідь українців показала, що колишнім вже не довіряють.

І це стосується не лише екс-очільника держави, а й уряду та народних депутатів, які представляли інтереси українців у Парламенті за часів Петра Олексійовича та трохи раніше. Повну ж довіру люди виразили новообраному президенту, Володимиру Зеленському, та його команді.

Джерело

Share
error: Content is protected !!