«Капітуляції не буде в жодному разі»: Зеленський прокоментував «емоційну» поїздку в Золоте

Президент перебував у прифронтовому містечку дві доби.

Президент України Володимир Зеленський побував на передовій Операції Об’єднаних сил на Донбасі та два дні провів у Золотому, де заплановане розведення сторін конфлікту. Про свої враження від поїздки глава держави написав у фейсбуку.

Провів дві доби у Золотому. Їздив на передову. Зустрічався з учителями та лікарями, які, попри складні умови,…

Опубліковано Володимиром Зеленським Субота, 26 жовтня 2019 р.

«Провів дві доби у Золотому. Їздив на передову. Зустрічався з учителями та лікарями, які, попри складні умови, продовжують робити свою роботу. Говорили про побут на лінії розмежування, про соціальні потреби, а також про можливе розведення військ. Зрозумів одне – всі хочуть миру. Всі готові до розведення», — розповів президент.

Зеленський також розповів про непросте спілкування з добровольцями, які протистоять ідеї відходу українських силових формувань із передових позицій у цьому районі. «Від місцевих дізнався, що на околиці у приватному будинку оселилася група озброєних людей.

Мешканці Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам. Деякі розмови виявилися емоційними. Проте готовий і далі говорити та шукати порозуміння. Але самими лише розмовами війни не закінчити», — прокоментував ситуацію глава держави.

«Мені важливо було почути українців, які чекають миру. Це для мене головне. Ми маємо шукати шляхи та працювати для завершення війни. І не будь-якою ціною – наголошую на цьому. Капітуляції не буде в жодному разі. Це я кажу як президент і верховний головнокомандувач. Впевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною», — підсумував він.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський приїхав у суботу, 26 жовтня, до прифронтового Золотого на Луганщині. Згодом було оприлюднене відео, на якому Зеленський приїхав до Золотого, де на підвищених тонах поспілкувався із добровольцямиЗеленський приїхав до Золотого, де на підвищених тонах поспілкувався із добровольцями президент на підвищених тонах спілкується з одним із добровольців.

Глава держави закликав ветеранів скласти зброю, яка, за словами Зеленського, була в їхньому будинку. Водночас, доброволець обурювався, що президенту не передали або він не відреагував на лист, у якому вони просили його про зустріч.

Джерело

Share
error: Content is protected !!