І вистачило ж «совісті»! Ckандал в ЗСУ: офіцер класно відпочив у російських окупантів, фото злили в мережу

Офіцер Десантно-штурмових військ ЗСУ зі своєю дівчиною відзначили випускний в окупованому Криму

Про це на своїй сторінці в Facebook написав активіст Сергій Стерненко.

“Ось на 1 і 2 фото випуск лейтенанта десантно-штурмових військ ЗСУ Антона Литвиненко. Поки не знаю з якого саме навчального закладу.

Литвиненко став офіцером і поїхав разом з коханою відзначати це … в окупований Росією Крим, на мис Тарханкут. Його дівчина сама виклала у себе фото з геолокації з півострова “”, – пише Стерненко.

Він також вказав, що хлопці безперешкодно пройшли всі контрольні пости.

“Коли вони вирушали туди, то проходили через пости наших прикордонників. Потім давали документи окупаційним військам РФ.

Може ще показували, що з собою мають і які фото є в телефонах. І тільки після цього заїхали до Криму.”, – написав український активіст.

Сергій Стерненко також висловив свою стурбованість долею нашого хлопця, адже “його там спокійно могли б заарештувати. Кинути за грати. Замучити. Вбити. За те, що він громадянин України і ще й військовий.”

“Зараз Антон Анастасії повернулися на підконтрольну нам територію, тому я виклад ваю цей пост, коли загроза полону минула. Добре, що обійшлося. “, – підсумував он.

В коментарях до вчинку нашого офіцера поставилися неоднозначно:

” А де персональна військова та цивільна відповідальність самого Антона? “,” Тут одне з двох або “вже “, або тільки на співбесіду з куратором …. допускати в війська ніззя !!!”, “або ідіот, або зрадник”, “І чого туди пхатися? Не розумію. Дурний теля на мотузці …..”, – писали українці під постом.

В окупаваному Криму донині не вирішена проблема з подачею прісної води.

Реконструкція Північно-Кримського каналу, який на думку місцевої влади має вирішити проблему з прісною водою на території півострова, ніяк не допоміг ситуації.

Все через те, що вода не подавалася з боку України. Тому окупаційна влада не має іншого вибору, окрім як домовлятися з Україною. Інакше Крим стане зоною гуманітарної катастрофи. Джерело

Share
error: Content is protected !!