Майбутнє Зеленського і України на 5 років: acтрoлoг вразив справжнім пpoгнoзoм

Україну чекають неймовірні зміни, а у Зеленського є всі шанси увійти в історію.Чого очікувати від нового глави держави? Сьогодні я хочу розповісти вам про те, які підказки дають нам зірки, планети, астрологія на цей рахунок. Про це говорить професійний астролог Юлія Марина

З приходом на пост президента України неординарного Володимира Зеленського багато занепокоїлися про долю нашої держави. Інтерес до майбутнього завжди великий. Але коли в країні відбувається стільки подій, підказки зірок дуже цінні.Доля України та доля Володимира Зеленського тісно переплетені. Саме він зможе взяти той курс, якого бажають більшість українців і ось чому.

Крім того, асцендент (1 будинок гороскопу) Зеленського в Близнюках. Це дипломат, який вміє з усіма домовлятися, який доброзичливий, ввічливий, рухливий, активний, відкритий для переговорів і налагодження зв’язків.

Це ми бачимо з перших днів президентства Володимира Зеленського. Він активно і досить успішно веде переговори з лідерами різних держав, знаходить підтримку своїх ініціатив і готує кардинальні дії.
6 будинок в Скорпіоні – який Зеленський в роботі?

Це дуже продуманий, розумний, стратегічний людина. У нього завжди є запасний план, його дії завжди логічні і ретельно продумані, всі його кроки – це складні і важливі ланки в ланцюжку його плану. Також це досить стресостійка особистість. Саме працюючи в стресі і з великим напруженням Володимир Зеленський може бутинайбільш ефективним і продуктивним. Ця людина може витримувати великі навантаження.

Варто додати, що, незважаючи на безліч планет в падінні, складні конфігурації натальной карти, Володимир 3еленський домігся успіху і став любленим багатьма людьми артистом, а тепер і президентом. Це означає, що він не боїться труднощів і випробувань, завжди йде вперед, готовий перемагати свої слабкості і мінливості
долі.

Це велика особистість, оскільки свої недоліки він перетворює в плюси.За східним гороскопом Володимир Зеленський Вогняна Змія. Змія уособлює хитрість, мудрість, чемність, зміння домовитися з ким завгодно. Стихія показує цілі людини.

Володимира не цікавлять гроші. Його цікавлять досягнення. Люди вогненної стихії – це благородні, відважні воїни, які йдуть до своїх цілей і головна нагорода
для них – перемога. (Петро Порошенко зодіаку теж Змія, але Земляна. Він теж мудрий і хитрий, але мета його –збагачення, матеріальний достаток).

Що сталося в день виборів?Вибори нового президента України 21 квітня 2019 року і дебати напередодні цієї події показують нам долю і держави, і нового президента Володимира Зеленського.

Вибори відбулися на тлі повного місяця в Скорпіоні на опозиції до з’єднання Сонця і Урана в Тільце. Повний місяць було як раз в день дебатів 19 квітня. Що це означає? Повний місяць – це завжди перелом, кардинальна зміна, конфлікт, боротьба, протистояння.

Уран – це планета змін, прогресу, свободи, неординарності, нових. віянь, рівності, особистісної реалізації, свобод і прав людини.Дебати на стадіоні наочно показали цю боротьбу, цей переломний момент і цю перемогу на виборах.

(Стадіон – це дуже в стилі Урана). Саме напередодні виборів Уран перейшов в Телець на цілих 7 років! Це переломний момент, момент кардинальних змін. І саме ця планета є управителів Водолія – сонячного знака Володимира Зеленського.

Сталося те, чого так чекала Украна – перелом, кардинальна зміни, фатальне, доленосна подія. До влади прийшла людина, яка поведе Україну до процвітання, прогресу або нових можливостей. І символічно на іншій стороні сталося Чорна Місяць була в Терезах в сполученні з Сонцем колишнього президента України Петра
Порошенка.

І це була його поразка.Думаю, говорити про долю України і Володимира Зеленського не варто. Все і так розуміють, який курс ми беремо і куди йдемо. Почався новий етап для нашої держави. Будемо сподіватися, що наш корабель різко повернув у бік світлого майбутнього, і Зеленський біля штурвалу буде нашим вірним капітаном.

Додам кілька слів про саму Україну і її гороскопі.Останнім днем народження України астрологи в усьому світі вважають день Незалежності – 24 серпня 1991 р час 14:59 після полудня за Гринвічем. (Час з «Книги світових гороскопів» Ніколаса Кемпіон)

Україна відрізняє цілеспрямованість, прагнення до незалежності, консервативність, обережність і повільний, але впевнений ріст. Асцендент в Козерозі говорить про ці якості, а ретро-Сатурн в своїй обителі Водолії підтверджує той факт, що Україна і українці досягнуть своїх цілей. Там же, в 1 будинку включений і знак Водолія – прагнення до прогресу, свободам і правам, рівності, розвитку.

Україна і українці прагнуть домогтися свого чого б це їм не коштувало. І Президент Зеленський буде служити Україні і допоможе їй у всіх її цілі. МС (точка цілей) України в Скорпіоні говорить про те, що українці – це дуже наполегливі, цілеспрямовані, сильні особистості.

Мети України – сильні, глибокі, але внутрішні. Це означає, що нам потрібно почати з себе, зі змін всередині країни, всередині кожного з нас. І тоді зміняться і зовнішні обставини.

Нізходящая місячний вузол (наша опора) знаходиться в знаку сім’ї, роду, цінностей. А висхідний (наші цілі) знаходиться в знаку досягнень, роботи, самоствердження.

На Україну чекає велике майбутнє і Україна – велика держава. Але нам потрібно почати з себе, всередині країни, створити міцний фундамент, і тоді ми прийдемо до успішної, процвітаючої життя цілісної незалежної України.

Бажаю всім терпіння і мудрості на шляху до здійснення цілей, які нас об’єднують!Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна повинна знати правду!Джерело

Share
error: Content is protected !!